Contactpersonen

We kunnen ons voorstellen dat je vol met vragen zit. Op deze site vind je hopelijk al veel antwoorden. Tijdens Beleef Het Assink, de proeflesmiddag en het open huis worden ook al veel vragen beantwoordt. 

Heb je een specifieke vraag? Neem dan contact met ons op. We hebben hieronder een overzicht voor je gemaakt, zodat je kunt zien met wie je het beste contact op kunt nemen. 

Locatie Bouwmeester

Voor algemene vragen kun je terecht bij Mevr. B. Nijenhuis: b.nijenhuis@hetassink.nl

Onderwerp Naam E-mailadres
VWO+ Mevr. B. Nijenhuis b.nijenhuis@hetassink.nl
Digitale leermiddelen Mevr. B. Nijenhuis b.nijenhuis@hetassink.nl
Begeleiding en ondersteuning Mevr. N. Korterik-Kranenberg n.korterik@hetassink.nl
Dyslexie Mevr. J. Baart j.baart@hetassink.nl​
Aanmelding Mevr. B. Nijenhuis b.nijenhuis@hetassink.nl


Locatie Van Brakelstraat

Voor algemene vragen kun je terecht bij Dhr. B. van Winsen: b.vanwinsen@hetassink.nl

Onderwerp Naam E-mailadres
Doetijd en LOB Mevr. M. Rutgers m.rutgers@hetassink.nl
Digitale leermiddelen

Dhr. T. Lemmens

Dhr. E. Meijerink

t.lemmens@hetassink.nl

e.meijerink@hetassink.nl

Begeleiding en ondersteuning Mevr. M. Nijrake m.nijrake@hetassink.nl
Dyslexie Mevr. J. Sanders j.sanders@hetassink.nl​
Aanmelding

Dhr. B. Van Winsen

b.vanwinsen@hetassink.nl

 

Locatie Rekkenseweg

Voor algemene vragen kun je contact opnemen met Dhr. R. van Beusekom: r.vanbeusekom@hetassink.nl.

Onderwerp Naam E-mailadres
Doetijd Dhr. W. Jansink w.jansink@hetassink.nl
LOB Dhr. D. Sigger d.sigger@hetassink.nl
VWO+ Mevr. E. Beumer e.beumer@hetassink.nl
Digitale leermiddelen Dhr. R. van Beusekom r.vanbeusekom@hetassink.nl
Begeleiding en ondersteuning Dhr. H. Hilderink h.hilderink@hetassink.nl
Dyslexie Mevr. A. Mooij a.mooij@hetassink.nl
Aanmelding Dhr. R. van Beusekom r.vanbeusekom@hetassink.nl


Locatie Julianastraat

Voor algemene vragen kun je terecht bij Mevr. K. ten Breteler: k.tenbreteler@hetassink.nl.

Onderwerp Naam E-mailadres
Doetijd en LOB Mevr. W. Kok wendy.kok@hetassink.nl
VWO+ Mevr. L. Meijnen l.meijnen@hetassink.nl
Digitale leermiddelen Mevr. M. Geene m.geene@hetassink.nl
Begeleiding en ondersteuning Mevr. M. van Roosmalen m.vanroosmalen@hetassink.nl
Dyslexie Mevr. A. Fukkink a.fukkink@hetassink.nl
Aanmelding Mevr. M. Geene m.geene@hetassink.nl


Je mag ook altijd naar info@hetassink.nl mailen.