Contact

Haaksbergen

Locatie Van Brakelstraat
Van Brakelstraat 1
7482 VV Haaksbergen
Postbus 157, 7480 AD Haaksbergen
T. 053 - 573 06 06 (bereikbaar 07.45 - 16.00 uur)
E:
vanbrakelstraat@hetassink.nl

Locatie Bouwmeester
Bouwmeester 10
7481 LP Haaksbergen
Postbus 157, 7480 AD Haaksbergen
T. 053 - 573 07 08 (bereikbaar 07.30 - 16.00 uur)
E:
bouwmeester@hetassink.nl

Eibergen

Locatie Rekkenseweg
Rekkenseweg 1
Postbus 120, 7150 AC Eibergen
T. 0545 - 47 71 80 (bereikbaar 08.00 - 16.00 uur)
E:
rekkenseweg@hetassink.nl

Neede

Locatie Parallelweg
Parallelweg 9
7161 AE Neede
Postbus 70, 7160 AB Neede
T. 0545 - 47 71 82 (bereikbaar 08.00 - 16.00 uur)
E:
parallelweg@hetassink.nl

Locatie Julianastraat
Julianastraat 12
7161 CR Neede
Postbus 70, 7160 AB Neede
T. 0545 - 29 10 01 (bereikbaar 08.00 - 16.00 uur)
E:
julianastraat@hetassink.nl

Bestuursbureau (bestuur, schoolleiding en Bureau Bedrijfsvoering)

Bouwmeester 10, 7481 LP Haaksbergen
Postbus 157, 7480 AD Haaksbergen
E:
info@hetassink.nl

Managementsecretariaat
T: 053 - 573 07 20 

Bereikbaar: ma t/m woe: 08.00 - 16.00 uur, do: 08.00 - 15.00 uur, vrij: 08.00 t/m 12.00 uur
E: managementsecretariaat@hetassink.nl

Onderwijsinformatie
T: 053 - 573 07 28 

Bereikbaar: ma, di en do: 08.00 - 16.00 uur, vrij: 08.00 t/m 12.00 uur
E: onderwijsinformatie@hetassink.nl

Financiële administratie
T: 053 - 573 07 19 

Bereikbaar: ma t/m vrij: 08.30 - 16.30 uur
E: financieleadministratie@hetassink.nl
Facturen uitsluitend digitaal via mailadres: crediteuren@hetassink.nl

Servicedesk P&O
T: 053 - 573 07 09 
Bereikbaar: ma t/m vrij: 08.30 - 16.30 uur
E: servicedeskpeno@hetassink.nl